Про нас

Ви втомилися від повсякденних турбот, давно мрієте втекти з галасливого міста для того, щоб провести кілька незабутніх днів в колі друзів, з сім’єю або просто виспатися?

Відпочинок на природі допоможе відволіктися від щоденної метушні і сірих буднів. Це кращий варіант для тих хто, хоче відпочити тілом і душею, зняти напругу і наповнитися енергією.

База відпочинку “Металіст” – це близько 60 тис. квадратних метрів живої природи. На території розташовані дерев’яні будиночки на чотири спальних місця. У будиночках є холодильники і обладнання для приготування їжі. Є свій пляж, спортивні та дитячі майданчики, мангали, парковка.

База відпочинку «Металіст» – це база для досить бюджетного відпочинку. Але її доглянута територія і відмінне розташування щороку приваблюють сотні туристів. База розташована на березі річки Дніпро, відстань до води не перевищує 30 метрів. На території бази є великий дубовий гай і фруктовий сад.

У нас ви можете:

  • поплавати,
  • порибалити,
  • пограти в спортивні ігри,
  • посмажити шашлики в приємній компанії
  • подихати свіжим повітрям – чи не про такий відпочинок мріє кожен з нас?

Відпочинок на базі “Металіст” стане для Вас приємною подією. Природа здатна подарувати людині втрачені сили та наповнити новою енергією.